https://innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_eb8e4aa9349b15c56f5d2138e_o.jpg
Yelo Bank-ın ölkədə sahibkarlığın inkişafına dəstək məqsədilə start verdiyi və böyük maraqla qarşılanan “Biznesinə xoş gələcək” kampaniyasının müddəti 30 sentyabr 2026-cı il tarixinədək uzadılıb. Bu xəbər işinə fasilə vermək istəməyən və gündəlik bank xərclərinə qənaət etməyi hədəfləyən mikro, kiçik və orta sahibkarlar üçün əsl yay fürsətinə çevriləcək!
Kampaniya çərçivəsində ilk dəfə onlayn biznes hesabı açan fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər hesab açdıqları gündən etibarən 3 ay müddətində (cəmi 100 000 AZN-dək dövriyyə məbləği üçün) aşağıdakı bank əməliyyatlarını tamamilə pulsuz – 0% komissiya ilə həyata keçirə bilərlər:
- Milli valyutada ölkədaxili köçürmələr (həm adi, həm də təcili);
- Milli valyutada vəsaitlərin nağdlaşdırılması;
- Əməkhaqqı layihəsi üzrə köçürmələr (“All ATMs” istisna).
Üstəlik, bu fürsətdən yararlanan bütün sahibkarlara 1 illik biznes kartı hədiyyə olunur. Biznes müştəriləri həmçinin onlayn hesab açılması, əməkhaqqı kartlarının sifarişi və smartfonu POS-terminala çevirən Mobil POS xidmətinə qoşulma imkanlarından da ödənişsiz faydalana bilirlər.
Bankın məqsədi sahibkarlara yalnız ilk addımlarında deyil, bizneslərinin hər bir inkişaf mərhələsində etibarlı və innovativ tərəfdaş olmaqdır. Kampaniyaya qoşulmaq istəyən fərdi sahibkarlar Yelo Business App, hüquqi şəxslər isə Yelo İnternet Bankçılıq platforması üzərindən ilk onlayn biznes hesablarını açaraq bu unikal fürsətə sahib ola bilərlər.
Daha ətraflı məlumat: Yelo İnternet Bankçılıq - https://ylb.az/i-bnk; Yelo Business App - http://ylb.az/yelobiznes.
Online biznes krediti lazımdır? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_eb8e4aa9349b15c56f5d2138e_o.jpg
Кампания «Добро пожаловать в бизнес», запущенная Yelo Bank с целью поддержки развития предпринимательства в стране и вызвавшая большой интерес, продлена до 30 сентября 2026 года. Эта новость станет настоящей летней возможностью для микро-, малых и средних предпринимателей, которые не хотят делать паузу в работе и стремятся сэкономить на ежедневных банковских расходах!
В рамках кампании индивидуальные предприниматели и юридические лица, впервые открывающие онлайн-бизнес-счет, в течение 3 месяцев с даты открытия счета (при общем обороте до 100 000 AZN) могут совершать следующие банковские операции совершенно бесплатно — с 0% комиссией:
- Внутренние переводы в национальной валюте (как обычные, так и срочные);
- Наличный расчет (снятие средств) в национальной валюте;
- Переводы в рамках зарплатного проекта (за исключением «All ATMs»).
Кроме того, все предприниматели, воспользовавшиеся этой возможностью, получат в подарок годовую бизнес-карту. Бизнес-клиенты банка также могут бесплатно воспользоваться такими услугами, как онлайн-открытие счета, заказ зарплатных карт и подключение к услуге Mobile POS, которая превращает смартфон в POS-терминал.
Цель банка — быть надежным и инновационным партнером для предпринимателей не только на первых порах, но и на каждом этапе развития их бизнеса. Индивидуальные предприниматели, желающие присоединиться к кампании, могут открыть свой первый онлайн-бизнес-счет через приложение Yelo Business App, а юридические лица — через платформу Yelo Интернет-Банкинг, воспользовавшись этим уникальным предложением.
Дополнительная информация: Yelo Интернет-Банкинг — https://ylb.az/i-bnk; Yelo Business App — http://ylb.az/yelobiznes.
Ищете онлайн-бизнес-кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az