https://innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_eb8e4aa9349b15c56f5d2138e_o.jpg
Yelo Bank-ın ölkədə sahibkarlığın inkişafına dəstək məqsədilə start verdiyi və böyük maraqla qarşılanan “Biznesinə xoş gələcək” kampaniyasının müddəti 30 sentyabr 2026-cı il tarixinədək uzadılıb. Bu xəbər işinə fasilə vermək istəməyən və gündəlik bank xərclərinə qənaət etməyi hədəfləyən mikro, kiçik və orta sahibkarlar üçün əsl yay fürsətinə çevriləcək!
Kampaniya çərçivəsində ilk dəfə onlayn biznes hesabı açan fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər hesab açdıqları gündən etibarən 3 ay müddətində (cəmi 100 000 AZN-dək dövriyyə məbləği üçün) aşağıdakı bank əməliyyatlarını tamamilə pulsuz – 0% komissiya ilə həyata keçirə bilərlər:
- Milli valyutada ölkədaxili köçürmələr (həm adi, həm də təcili);
- Milli valyutada vəsaitlərin nağdlaşdırılması;
- Əməkhaqqı layihəsi üzrə köçürmələr (“All ATMs” istisna).
Üstəlik, bu fürsətdən yararlanan bütün sahibkarlara 1 illik biznes kartı hədiyyə olunur. Biznes müştəriləri həmçinin onlayn hesab açılması, əməkhaqqı kartlarının sifarişi və smartfonu POS-terminala çevirən Mobil POS xidmətinə qoşulma imkanlarından da ödənişsiz faydalana bilirlər.
Bankın məqsədi sahibkarlara yalnız ilk addımlarında deyil, bizneslərinin hər bir inkişaf mərhələsində etibarlı və innovativ tərəfdaş olmaqdır. Kampaniyaya qoşulmaq istəyən fərdi sahibkarlar Yelo Business App, hüquqi şəxslər isə Yelo İnternet Bankçılıq platforması üzərindən ilk onlayn biznes hesablarını açaraq bu unikal fürsətə sahib ola bilərlər.
Daha ətraflı məlumat: Yelo İnternet Bankçılıq - https://ylb.az/i-bnk; Yelo Business App - http://ylb.az/yelobiznes.
Online biznes krediti lazımdır? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank’s highly acclaimed "Welcome to Business" campaign, launched to support entrepreneurship across the country, has been extended until September 30, 2026. This extension offers a premier summer opportunity for micro, small, and medium-sized entrepreneurs who wish to maintain their momentum while cutting down on daily banking expenses!
Under the campaign, individual entrepreneurs and legal entities opening their first online business account will enjoy 0% commission on the following banking operations for 3 months from the account opening date (valid for an overall turnover up to 100,000 AZN):
- Domestic transfers in national currency (both standard and urgent);
- Cash withdrawals in national currency;
- Salary project transfers (excluding "All ATMs").
On top of that, all entrepreneurs taking advantage of this offer will receive a complimentary 1-year business card. Business clients can also benefit from free online account opening, payroll card orders, and access to the Mobile POS service, which turns any smartphone into a POS terminal.
The Bank’s ultimate goal is to stand as a reliable and innovative partner for entrepreneurs, not just during their initial steps, but throughout every stage of their business growth. Individual entrepreneurs can join the campaign by opening their first online business account via the Yelo Business App, while legal entities can apply through the Yelo Internet Banking platform to secure this unique opportunity.