https://innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_b35269b70368e4cddede5462a_o.jpg
Məlumat verdiyimiz kimi bütün növ Birbank (həmçinin BirKart) kart sahibləri nağdsız ödənişlər etməklə Bakıda 2 otaqlı təmirli mənzil, 2 ədəd Toyota Corolla avtomobili, 10 ədəd MacBook Air və ya 10 ədəd iPhone 14 Pro smartfonu qazanmaq şansı əldə etmişlər. 26 yanvar 2023-cü il tarixində İctimai Televiziyanın canlı efirində keçirilən lotereya tirajı zamanı 23 ədəd Birbank kartının sahibi qiymətli hədiyyələr qazandı.
Lotereya zamanı qalib gələn Birbank sahibləri Kapital Bank-ın ofisinə dəvət olunaraq qazandıqları hədiyyələr onlara təqdim edilib. Qaliblərin siyahısı ilə saytdan tanış olmaq mümkündür – https://bir.bank/bblnpr.
Nəzərinizə çatdıraq ki, şərtlərə görə lotereyada iştirak üçün Birbank kart sahibləri 17 oktyabr 2022-ci il tarixindən 5 yanvar 2023-cü il tarixinədək taksit və ya debet Birbank kartları ilə 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu nağdsız əməliyyat edərək lotereyada 1 iştirak şansı qazanırdılar. Birbank rəqəmsal bankında və Umico Marketdə edilən 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu əməliyyatlar isə kart sahibinə 2 iştirak şansı qazandırıb. Əgər müştərinin bir neçə Birbank kartı varsa, hər biri lotereyada ayrılıqda iştirak edirdi. Hər müştəri bir Birbank kartı ilə yalnız 1 dəfə qalib ola bilərdi.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_b35269b70368e4cddede5462a_o.jpg
Как сообщалось ранее, держатели любой разновидности карты Birbank (и BirKart в том числе) за совершение безналичных оплат могли выиграть 2-комнатную квартиру с ремонтом в Баку, 2 автомобиля Toyota Corolla, 10 ноутбуков MacBook Air или 10 смартфонов iPhone 14 Pro. 23 счастливых обладателя карты Birbank выиграли эти ценные призы в ходе розыгрыша лотереи, которая состоялась в прямом эфире Общественного телевидения 26 января 2023 года.
Держатели карт Birbank, выигравшие в лотерее, были приглашены в офис Kapital Bank и им были вручены их призы. Со списком победителей можно ознакомиться по ссылке https://bir.bank/bblnpr.
Согласно условиям лотереи, держатели как дебетовой карты, так и карты рассрочки Birbank получали 1 шанс за каждую успешную безналичную транзакцию на сумму 10 AZN и более, совершённую с 17 октября 2022 года по 5 января 2023 года. Успешные операции в цифровом банке Birbank и Umico Marketplace на сумму 10 AZN и более давали 2 шанса. Если у клиента было несколько карт Birbank, успешные транзакции по каждой карте брались отдельно в расчет. Каждый клиент с помощью одной карты Birbank мог выиграть в лотерее только 1 раз.