https://innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_b35269b70368e4cddede5462a_o.jpg
Məlumat verdiyimiz kimi bütün növ Birbank (həmçinin BirKart) kart sahibləri nağdsız ödənişlər etməklə Bakıda 2 otaqlı təmirli mənzil, 2 ədəd Toyota Corolla avtomobili, 10 ədəd MacBook Air və ya 10 ədəd iPhone 14 Pro smartfonu qazanmaq şansı əldə etmişlər. 26 yanvar 2023-cü il tarixində İctimai Televiziyanın canlı efirində keçirilən lotereya tirajı zamanı 23 ədəd Birbank kartının sahibi qiymətli hədiyyələr qazandı.
Lotereya zamanı qalib gələn Birbank sahibləri Kapital Bank-ın ofisinə dəvət olunaraq qazandıqları hədiyyələr onlara təqdim edilib. Qaliblərin siyahısı ilə saytdan tanış olmaq mümkündür – https://bir.bank/bblnpr.
Nəzərinizə çatdıraq ki, şərtlərə görə lotereyada iştirak üçün Birbank kart sahibləri 17 oktyabr 2022-ci il tarixindən 5 yanvar 2023-cü il tarixinədək taksit və ya debet Birbank kartları ilə 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu nağdsız əməliyyat edərək lotereyada 1 iştirak şansı qazanırdılar. Birbank rəqəmsal bankında və Umico Marketdə edilən 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu əməliyyatlar isə kart sahibinə 2 iştirak şansı qazandırıb. Əgər müştərinin bir neçə Birbank kartı varsa, hər biri lotereyada ayrılıqda iştirak edirdi. Hər müştəri bir Birbank kartı ilə yalnız 1 dəfə qalib ola bilərdi.

https://innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_b35269b70368e4cddede5462a_o.jpg
As previously reported, holders of any type of Birbank card (including BirKart) could win a 2-room renovated apartment in Baku, 2 Toyota Corolla cars, 10 MacBook Air laptops or 10 iPhone 14 Pro smartphones for making cashless payments. 23 lucky Birbank cardholders won these valuable prizes during the lottery draw, which took place live on the Public Television on January 26, 2023.
Birbank cardholders who won the lottery were invited to the office of Kapital Bank and presented with the prizes. For the list of winners, please follow https://bir.bank/bblnpr.
According to the terms of the lottery, holders of both the Birbank debit card and installment card received 1 chance for each successful cashless transaction of 10 AZN or more made from October 17, 2022 to January 5, 2023. Successful transactions within Birbank and Umico Marketplace in the amount of 10 AZN or more gave 2 chances. If the customer had several Birbank cards, successful transactions for each card were taken into account separately. Each Birbank card could only win the lottery once.