https://innews.az/uploads/news/2023-08/_innews_1435d954100e7a6fabba4997c_o.jpg
30 avqust 2023-cü il tarixində Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL və "ASAN xidmət"in “YAŞAT” Fondu arasında Əməkdaşlıq Memorandumu imzalanıb.
Sənədi AZAL QSC-nin birinci vitse-prezidenti Samir Rzayev və “YAŞAT” Fondunun rəhbəri, Qarabağ qazisi Elvin Hüseynov imzalayıblar.
Sözügedən əməkdaşlıq Fond tərəfindən reallaşdırılan sosial layihələr üçün “Azərbaycan Hava Yolları” aviaşirkəti tərəfindən dəstək tədbirlərini nəzərdə tutur.
Qeyd olunan əməkdaşlıq sosial məsuliyyət çərçivəsində AZAL və “YAŞAT” Fondu tərəfindən müvafiq kateqoriyadan olan şəxslərin həyat keyfiyyətinin yaxşılaşdırılmasına real töhfələr verəcək.

https://innews.az/uploads/news/2023-08/_innews_1435d954100e7a6fabba4997c_o.jpg
Национальный авиаперевозчик Азербайджана (AZAL) и Фонд «YAŞAT» подписали Меморандум о сотрудничестве.
Документ подписан 30 августа первым вице-президентом ЗАО AZAL Самиром Рзаевым и главой Фонда «YAŞAT», ветераном Карабахской войны Эльвином Гусейновым.
Данный документ о сотрудничестве предусматривает поддержку авиакомпании «Азербайджанские Авиалинии» социальных проектов Фонда.
В рамках социальной ответственности это сотрудничество внесет реальный вклад в улучшение качества жизни соответствующей категории лиц со стороны AZAL и Фонда «YAŞAT».