https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_005f34bfe8f8d5b5f11190d35_o.jpg
Yelo Bank gənclərin təhsil və peşəkar inkişafı üçün təşəbbüskar layihələrini davam etdirir. Bu istiqamətdə ötən gün UFAZ (French-Azerbaijani University)-da təhsil alan tələbələrə Bankın İnsan Kapitalı departamentinin rəhbəri Nigar İbadzadə tərəfindən master-klas təşkil edildi.
Bu interaktiv master-klasda Nigar İbadzadə həm peşəkar, həm də şəxsi həyatımıza təsir eden enerjinin 7 səviyyəsi haqqında ətraflı məlumat verdi. İştirakçılar uğur üçün bu enerji səviyyələrinin düzgün idarəolunması haqqında dəyərli tövsiyələr aldılar. Onlar özlərinin ən yüksək potensialını kəşf etmək və fəaliyyətlərini gücləndirmək üçün nəzərdə tutulmuş praktik məşğələlərdə iştirak etdilər.
Gənclərin fəal dəstəkçisi kimi Yelo Bank ölkənin aparıcı universitetləri ilə aktiv əməkdaşlıq edir. Bank uğurlu karyera yoluda gənclərə mayak rolunu oynayır, şəxsi və peşəkar inkişafa töhfə verən layihələri mütəmadi olaraq həyata keçirir. Bu cür layihələrdən xəbərdar olmaq üçün Yelo Bank və Yelo Team səhifələrini izləməyə almağı unutmayın.
Depozit faizleri ilə bağlı əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_005f34bfe8f8d5b5f11190d35_o.jpg
Yelo Bank продолжает инициативные проекты в области образования и профессионального развития молодежи. В этом направлении для студентов UFAZ (French-Azerbaijani University) был проведен интерактивный мастер-класс руководителя департамента человеческого капитала банка Нигар Ибадзаде.
В ходе данной встречи мастер-классе Нигар Ибадзаде подробно рассказала о 7 уровнях энергии, влияющих как на профессиональную, так и на личную жизнь. Участники получили ценные советы по эффективному управлению этими уровнями энергии для достижения успеха. Также студенты приняли участие в практических занятиях, предназначенных для раскрытия их высочайшего потенциала и усиления своей деятельности.
Как активный сторонник молодежи, Yelo Bank тесно сотрудничает с ведущими университетами страны. Банк выступает маяком успешной карьеры для молодежи, регулярно реализуя проекты, способствующие личному и профессиональному развитию. Не забывайте следить за страницами Yelo Bank и Yelo Team, чтобы быть в курсе таких проектов.
Вас интересует процентные ставки по депозитам? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az