https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_64e16d9fefab821c90315604f_o.jpg
“Nar” ölkədə voleybolun inkişafına və təbliğinə mühüm töhfə məqsədi ilə Azərbaycan Voleybol Federasiyasının (AVF) rəsmi tərəfdaşı oldu. Əməkdaşlıq çərçivəsində mobil operator qadınlar və kişilər arasında yerli çempionatın keçirilməsinə dəstək göstərəcək.
“Nar”ın dəstəyi ilə 2023-2024-cü ilin voleybol mövsümü artıq start götürüb. Voleybol həvəskarlarına ölkə çempionatının oyunları izləmək və dəstək olmaq üçün giriş sərbəstdir. “Nar” Azərbaycan Voleybol Çempionatında öz komandasını təmsil edən bütün voleybolçularımıza uğurlar arzu edir.
Voleybol idman növünü yerli və beynəlxalq səviyyədə təbliğ etmək məqsədi ilə “Nar” 2017-ci ildə qadın voleybolçular arasında Avropa çempionatının rəsmi telekommunikasiya tərəfdaşı kimi çıxış edib.
Korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyasına uyğun olaraq “Nar” ölkədə sağlam həyat tərzini təbliğ edərək gənclər arasında voleybol daxil olmaqla, müxtəlif idman növlərinə marağın artmasını dəstəkləyir. Mobil operatorun gerçəkləşdirdiyi KSM layihələri haqqında nar.az/projects səhifəsindən məlumat əldə edə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_64e16d9fefab821c90315604f_o.jpg
Nar стал официальным партнером Федерации волейбола Азербайджана с целью внести важный вклад в развитие и популяризацию этого вида спорта в стране. В рамках сотрудничества мобильный оператор поддержит проведение национального чемпионата по волейболу среди женщин и мужчин.
При поддержке Nar уже стартовал волейбольный сезон 2023-2024. Вход для болельщиков, желающих посмотреть игры национального чемпионата, бесплатный. Nar желает успехов всем нашим волейболистам, представляющим свою команду на чемпионате Азербайджана по волейболу.
В целях популяризации волейбола на отечественном и международном уровнях Nar выступил официальным телекоммуникационным партнером Чемпионата Европы по волейболу среди женщин 2017-го года.
В соответствии со своей стратегией корпоративной социальной ответственности (КСО), Nar пропагандирует здоровый образ жизни в стране и поддерживает рост интереса молодежи к различным видам спорта, в том числе к волейболу. Информацию о проектах КСО, реализуемых мобильным оператором, вы можете получить на странице nar.az/projects.