https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_3d3e280ab853bc351a9aff69b_o.jpg
“Bakcell” Azərbaycanda mövcud olan istənilən sürətdən daha sürətli yeni məhsulunu - "F1 Star" fiber internet paketini təqdim edir.
"Ölkənin ən sürətli mobil operatoru" şüarı ilə bütün ölkəyə bənzərsiz internet sürəti təmin edən “Bakcell” bu dəfə yeniliyi evlərə gətirir. Özündə mesh Wi-Fi ruterləri birləşdirən məhsul, evin sahəsindən və mərtəbəsindən asılı olmayaraq hər küncündə eyni yüksək sürət performansını göstərəcək.
1 Gigabit sürət imkanına malik F1 Star məhsulu 2024-cü il mayın 14-dən etibarən abunəçilərin ehtiyaclarını qarşılamaq üçün hazırlanmış müxtəlif planları ilə satışa çıxarılıb. “Bakcell”in təqdim etdiyi bu eksklüziv məhsul ilə abunəçilər dəyərli anlarını kəsintisiz və sürətli ev interneti vasitəsilə yaşaya bilərlər.
"F1 Star-ın ən sürətli sabit internet olması ilə yanaşı, “Bakcell”in mükəmməlliyə, innovasiyaya və Azərbaycan xalqına sadiqliyini təmsil edir. Hədəfimiz yeni məhsulla yanaşı, bütün Azərbaycan ərazisində, xüsusən də Azərbaycan üçün olduqca önəmli və dəyərli anlarla zəngin olan Qarabağda ən sürətli sabit şəbəkəni təmin edərək, dəyər təkliflərini artırmaqdır. Yeniliklərimiz bununla bitmir, yaxın gələcəkdə abunəçilər üçün faydalı bir neçə məhsul seriyası təqdim edəcəyik", - deyə “Bakcell” baş icraçı direktoru Klaus Müller bildirib.
Qeyd edək ki, “Bakcell” 3 milyondan çox abunəçini ölkənin ən sürətli mobil şəbəkəsi ilə təmin edir. Şirkət NEQSOL Holding beynəlxalq şirkətlər qrupunun tərkibinə daxildir.

https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_3d3e280ab853bc351a9aff69b_o.jpg
Bakcell запускает новый продукт - пакет оптоволоконного интернета F1 Star, превосходящий по скорости все остальные в Азербайджане.
Компания Bakcell, предлагающая уникальную скорость интернета под лозунгом «самая быстрая мобильная связь в стране», теперь привносит инновации в дома Азербайджана.
Продукт включает в себя mesh Wi-Fi-маршрутизаторы, обеспечивающие одинаковую скорость в каждом уголке дома, независимо от площади или этажа.
Продукт F1 Star со скоростью 1 Гбит/с был запущен 14 мая 2024 года и предлагает различные тарифы, разработанные с учетом потребностей клиентов. Благодаря этому эксклюзивному продукту абоненты смогут, не прерываясь наслаждаться ценными моментами жизни, благодаря высокоскоростному домашнему Интернету.
«F1 Star – это не только самый быстрый фиксированный Интернет, данный продукт также демонстрирует приверженность Bakcell к совершенству, инновациям и интересам народа Азербайджана. Наряду с запуском нового продукта, мы стремимся усилить ценностное предложение путем предоставления самой быстрой фиксированной сети на всей территории Азербайджана, особенно в Карабахе, который полон важных и ценных моментов для страны. На этом наши инновации не заканчиваются, в ближайшем будущем мы представим несколько новых продуктов, которые будут иметь важное значение для наших абонентов», - сказал Клаус Мюллер, генеральный директор Bakcell.
О компании: Bakcell предоставляет более 3 миллионам абонентов самую быструю мобильную сеть в стране. Компания входит в международную группу компаний NEQSOL Holding.