"Nar" qəbul imtahanının bitməsi münasibəti ilə abituriyentləri təbrik edir
"Nar" qəbul imtahanının bitməsi münasibəti ilə abituriyentləri təbrik edir "Nar" qəbul imtahanının bitməsi münasibəti ilə abituriyentləri təbrik edir
“Nar” qəbul imtahanlarında uğurla iştirak edən bütün abituriyentləri təbrik edir, həmçinin, bu imtahanlarda ən yüksək nəticə göstərən abituriyentləri mükafatlandıracağını elan edir.  Belə ki, mobil operator gələcəyin tələbələrinə daha rahat ünsiyyət üçün smartfonlar, “Nar” mobil nömrələri və yüksək məbləğdə balans təqdim edəcək. Məqsəd universitet həyatına yeni başlayacaq gənclərin nailiyyətlərinə töhfə vermək və ali təhsilə daha yüksək həvəslə yanaşmalarına dəstək olmaqdır.
2018-ci ildən bu ənənəni davam etdirən “Nar” istedadları yetişdirmək və davamlı öyrənmə mədəniyyətini inkişaf etdirmək məqsədi ilə korporativ sosial məsuliyyət çərçivəsinin bir hissəsi kimi təhsilin təşviqinə fəal şəkildə dəstək olur. “Nar”ın sosial layihələri barədə ətraflı əlumatı nar.az/projects səhifəsindən əldə edə bilərsiz.

"Nar" поздравляет абитуриентов с окончанием вступительных экзаменов
"Nar" поздравляет абитуриентов с окончанием вступительных экзаменов "Nar" поздравляет абитуриентов с окончанием вступительных экзаменов
“Nar” поздравляет всех абитуриентов, успешно сдавших вступительные экзамены, а также сообщает, что наградит абитуриентов, показавших самые высокие результаты на этих экзаменах. Таким образом, мобильный оператор подарит будущим студентам смартфоны, мобильные номера “Nar” и большую сумму на балансе для более удобного общения. Цель состоит в том, чтобы внести свой вклад в достижения молодых людей, которые только начинают университетскую жизнь, и помочь им подойти к высшему образованию с большим энтузиазмом.
Сохраняя верность своим традициям с 2018 года,  “Nar” в рамках своей корпоративной социальной ответственности старательно содействует развитию образования с целью воспитания талантов и формирования культуры непрерывного обучения. Подробную информацию о социальных проектах “Nar” можно получить на сайте nar.az/projects.