https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_37ecb6198817db20609cff06b_o.jpg
Azərbaycanda öncül internet təşəbbüsləri dəstəkləmək məqsədilə, “Nar” və “NETTY” ilin ən yaxşı internet layihələrini mükafatlandırdı. Ekspertlər Şurasının seçimi və internet istifadəçilərinin səsverməsi ilə 20 layihə qalib seçildi.
Budəfəki müsabiqədə layihələr “Dövlət və elektron hökumət”, “Sosial məsuliyyət və cəmiyyət”, “Biznes və sahibkarlıq” və digər nominasiyalar üzrə qalib oldu. Qaliblər haqqında ətraflı məlumatı netty.az/az/winners səhifəsindən əldə etmək olar.
Qeyd edək ki, “Nar” yüksək keyfiyyətli rabitə xidməti təqdim etməklə yanaşı, həm də yerli İKT bazarının inkişafı istiqamətində ardıcıl layihələr həyata keçirir. 2004-cü ildən təsis edilmiş Netty İnternet Mükafatı da 2018-ci ildən bəri “Nar”la əməkdaşlıq edir və hər il qlobal şəbəkənin Azərbaycan seqmentində yaradılan layihələrin ən yaxşılarını mükafatlandırır.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_37ecb6198817db20609cff06b_o.jpg
In order to support pioneering Internet initiatives in Azerbaijan, Nar and NETTY awarded the best online projects of the year. In accordance with the decision of the expert council and Internet users’ votes, 20 projects were selected as winners.
This year, the winners were announced in the “State and e-Government”, “Social Responsibility and Society”, “Business and Entrepreneurship” and other categories. Detailed information about the winners is available on netty.az/az/winners.
It should be noted that Nar not only provides high-quality telecom services, but also consistently implements projects to develop local IT market. Founded in 2004, NETTY Internet Award has been cooperating with Nar since 2018 and annually awards the best projects created in the Azerbaijani segment of the World Wide Web.